Drodzy Klienci,
Priorytetem naszej pracowni jest od zawsze najlepsza jakość oraz dbałość o składniki z których tworzymy torty i inne słodkie dzieła. Wielu z Was jest z nami od dawna inni dopiero zaczynają przygodę z naszymi słodkościami. Każdy z Was jest dla nas tak samo ważny – Wasze zadowolenie i przede wszystkim bezpieczeństwo jest naszym celem.
Pracownia Lukrowe fantazje jest miesjcem spełniającym wszelkie wymogi tego typu działalności. Wasze torty wykonywane są w odpowienich warunkach z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych i przestrzeganiem zasad higieny. Bezpieczeństwo było zawsze naszym priorytetem – teraz jedynie wprowadzamy kilka zmian mających na celu zapewnić wszystkim maksimum ochrony.:
– lukrowe fantazje to nie cukiernia – nie kupicie u nas nic „od ręki” i na miejscu. Wykonujemy jedynie produkty na zamówienie i na wynos.
– zamówienia przyjmowane sa wyłacznie drogą mailową lub telefonicznie.
– pracownia czynna jest nieregularnie, w chwili gdy mamy umowione odbiory tortów. Nie ma możliwości spotkania bez wcześniejszego umówienia
– na odbiór umawiamy sie na konkretna godzine tak, aby każdy mógł pojedynczo odebrac swoje zamówienie
– umożliwiamy opcje płatnośći online, aby uniknąć konieczności kontaktu z pieniędzmi
– oferujemy opcje DOWOZU zamówienia tortu pod wskazany adres

Mimo ogromnej sympatii do Was zmuszeni jesteśmy też czasowo zawiesić wszelkie czułości typu uściski dłoni, buziaki, przytulasy, itp. 

😉 Kochajmy się, ale na odległość jednego metra ;D

Naszą ofertę nie tylko na torty znajdziecie tu – https://lukrowe-fantazje.pl/oferta/

Najnowsze informacje znajdziesz też tu – https://www.facebook.com/lukrowefantazje/

Jeśli macie pytania zapraszamy śmiało do kontaktu
lukrowefantazje@tlen.pl
53 53 53 416

Trudny czas nastał dla wszystkich. Mamy jednak nadzieje, że szybko uporamy się z problemami. Pamiętajcie – grunt to zachować spokój i zdrowy rozsądek…..i jeść słodycze ;D

Buziaki….wirtualne 

baner