Karolina Ciesielska - dekoratorka, mistrzyni sugarcraftingu, artystka. Swoją przygodę ze stylem angielskim rozpoczęła w 2010 roku od wykonania tortu dla swojej córki Zuzanny. Uczestniczka wielu konkursów dotyczących dekorowania artystycznego. Wielokrotnie nagradzana i wyróżniana. Między innymi w międzynarodowym konkursie na tort okolicznościowy Expo Sweet 2012, gdzie zajęła 1 miejsce stając się jednocześnie mistrzynią w dekorowaniu tortów.
Swoją wiedzę i umiejętności poszerza nieustająco biorąc udział w wielu szkoleniach u Mistrzów polskich oraz zagranicznych. Uczennica samej Kristiny Rado - Mistrzyni w dziedzinie dekorowania tortów przy użyciu royal icing.
Karolina chętnie dzieli się swoją wiedzą i pasją z innymi. Od ponad 2 lat publikowane są Jej artykuły na łamach czasopisma branżowego Mistrz Branży.
Twórczyni wielu tutoriali i poradników w sieci.
Pomysłodawczyni i założycielka pracowni tortów artystycznych Lukrowe Fantazje.
Cdn......Od serca.... ;)
Miło mi, że zechcieliście poświęcić chwile na zapoznanie się z tą stroną. Sprawia mi ogromną radość, gdy mogę dzielić się pasją z innymi.
A pasja trwa już od 2010 roku. Na początku tworzyłam tylko dla najbliższych, w domowej kuchni. Z czasem grono torto-zjadaczy się powiększało...aż kuchnia stała się za ciasna na moją pracę. Powstały Lukrowe Fantazje. Mała pracownia, gdzie spełniam Wasze słodkie marzenia.
Od samego początku pracuję sama - ja projektuję torty, piekę, dekoruje, robię zakupy, a czasami zmieniam żarówki w pracowni ;) Dzięki temu daję Wam gwarancję, że każdy tort będzie wykonany w 100% perfekcyjnie.
Wyznaję zasadę, iż nie ma rzeczy niemożliwych - niekiedy tylko umiejętności brak. Dlatego nieustająco szkolę się i poszerzam swoje zdolności, aby zaspokoić wszystkie potrzeby i zrealizować każdy projekt.
W moich wypiekach nie ma miejsca na sztuczności. Gotowe mieszanki i polepszacze nie mają wstępu do mojej pracowni. Każdy tort przygotowuję tak, jakbym robiła go dla swojej córeczki.
Jeśli podoba Wam się to co robię i chcecie spróbować słodkości z mojej pracowni - zapraszam serdecznie!
Karolina